RV8H-1L1-D24-C1D2 RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V | IDEC | Реле
RV8H-1L1-D24-C1D2
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V | IDEC | Реле
Скидка
Размер налога
Price / кг:
Описание
Описание:
Технические характеристики:
RV8H-1L1-D24-C1D2 RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Силовые реле, свыше 2А